Thomas in paradise

Zwischen Salt Lake und Ely machten wir noch ganz entspannt einen Stopp in Wendover im McDonalds. Doch was wir da auf dem Nebenparkplatz zu sehen bekamen war einfach nur geil. Ich bekam fast einen Herzinfarkt….
Hier ein kleiner Ausschnitt:

W drodze z Salt Lake City do Ely zatrzymaliśmy się w McDonaldzie w miejscowości Wendover. Thomas o mało nie zemdlał z wrażenia, kiedy zobaczył na pobliskim parkingu ponad 200 amerykańskich klasyków! Oczywiście zatrzymywaliśmy się przy każdym (powyżej tylko niewielka próbka) :) Teraz już wiem, czym się różni Chevrolet Camaro z 1967 r. od tego z 1968 r. i jak wygląda silnik z kompresorem ;)

Advertisement
This entry was posted in Uncategorized by Agnieszka Kamińska. Bookmark the permalink.

About Agnieszka Kamińska

Polka na (ponownej, nieprzymusowej) emigracji, dziennikarka i podróżniczka. W Winterthur od 2014 roku. Na blogu piszę o blaskach i cieniach życia w Szwajcarii. Tropię nieoczywistości. W Polsce pracowałam dla portalu informacyjnego TVN24 oraz dla redakcji ekonomicznej "Rzeczpospolitej". Od 2014 roku jestem dziennikarką-freelancerką. Byłam korespondentką dla magazynu "Praca za granicą". Obecnie współpracuję m.in. z "Tygodnikiem Powszechnym", magazynem podróżniczym "All Inclusive", magazynem rowerowym "Rowertour", a także portalem kulinarnym aCOOKu, gdzie prowadzę autorską Akademię Wina. Masz pytania dotyczące Szwajcarii? Potrzebujesz pomocy przy załatwianiu spraw urzędowych? Szukasz tłumacza? A może po prostu jesteś tu nowa/nowy i chcesz umówić się na kawę? Pisz na agnieszka.minska@gmail.com. Również w sprawach dotyczących współpracy dziennikarskiej.

1 thought on “Thomas in paradise

  1. Happy Birthday Töme
    Wir gratulieren dir herzlich zum Gebi und wünschen dir einen super tollen Tag🎁🎉, nur das Beste und lass dich verwöhnen!
    S Meiers

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s